Košík

Novinky e-mailem

Informujte se o novinkách a akcích v našem sortimentu.
 
 

BalanceOil od Zinzino

BalanceOil od firmy Zinzino upravuje poměr mastných kyselin omega 6 a omega 3 v buněčné membráně a tím účinně přispívá k správné funkci buněk a rychlé regeneraci organismu. Připojte se k revoluci v oblasti zdraví, která se šíří světem!

ČTK/České noviny vydali článekkterý stoji za to si ho přečíst. Praha - Zánětům plic souvisejícím s nemocí COVID-19 může podle Státního zdravotního ústavu (SZÚ) pomoci předcházet rybí tuk a vitamin D. Navýšení jejich hladiny v těle může trvat šest týdnů až šest měsíců, uvedl na webu profesor Jiří Ruprich z Centra zdraví, výživy a potravin SZÚ. Zhruba 80 procent nakažených novým typem koronaviru na celém světě má mírný průběh, který připomíná onemocnění dýchacích cest. Podobně je na tom většina nakažených Čechů. 

Omega-3 mastné kyseliny mohou snížit produkci molekul a látek spojených se zánětem jako jsou právě cytokiny. Dlouhodobá aplikace rybího oleje, který je obsahuje, nebo koncentrátu omega-3 vede podle SZÚ k průkaznému zlepšení imunitního systému. "Hladiny omega-3 se v těle rychle hromadí. Může to však trvat šest týdnů až šest měsíců, než se objeví významná změna nálady, bolesti nebo jiných příznaků," píše SZÚ. Záněty podle něj omezuje i kyselina eicosapentaenová (EPA)....
Jsem ráda že svou rodinu chráním a potvrdilo se mi že užívání balanceoil je tělu prospěšné. U mně v biu máte odkaz na stránky kde balanceoil můžete zakoupit za super ceny a to i s krevními testy.U mně máte klientský servis s vedením 24/7 kdy poradím jak správně vše užívat tak aby to vašemu tělu pomohlo co nejvíce.

vytisknout


TOPlist