Košík

Novinky e-mailem

Informujte se o novinkách a akcích v našem sortimentu.
 
 

O nás

O nás

Jsme malá rodinná firma založená v roce 1992. Naší hlavní činností je dovoz karnevalových doplňků, kostýmů, masek, paruk, škrabošek, líčidel a všeho pro karnevaly, vaše akce a večírky. V tomto oboru máme výhradní zastoupení od italského výrobce firmy WIDMANN s.r.o. Výhradní zastoupení máme i na žertíky, humorné dárkoviny, sexy žertíky a jiné ptákoviny od anglické firmy Funnymann L.T.D. Dovážíme také některé licencované kostýmy a doplňky např. Spiderman od Marvela. Dále spolupracujeme s některými drobnými českými výrobci různých ptákovin a veselých dárkovin. Aby naše nabídka zábavného zboží byla úplná, spolupracujeme také s předními dovozci zábavné pyrotechniky. V tomto oboru nabízíme výběr toho nejlepšího co je na našem trhu dostupné.

Náš obchod


K obchodním účelům využíváme vlastní prodejní prostory o rozloze asi 100m2 a vlastní skladové prostory o rozloze asi 300m2. Vše pod jednou střechou v sídle firmy (viz kontakt). Veškeré zboží nakupujeme přímo od výrobců nebo v případě pyrotechniky od přímých importérů. Prodáváme velkoobchodům, maloobchodům, drobným obchodníkům, dealerům, reklamním firmám, párty servisům, agenturám i konečným zákazníkům. V našem internetovém obchodě můžeme vytvářet cenové nabídky pro všechny typy zákazníků. Náš e-shop je téměř denně aktualizován a slouží i jako katalog a cenová nabídka se skladovou dostupností. Naše nabídka je stále doplňována a pokud si přejete jednou za čas upozornit na větší rozšíření sortimentu, slevy či jiné akce tak stačí při registraci tuto službu objednat. Jsme také schopni zajistit zboží „na míru“ pro vaše akce či obchody mimo běžný sortiment nabízený v e-shopu. U nás v sídle firmy si můžete v dostatečném předstihu objednat z velmi obsáhlých katalogů výrobce, kde najdete mnohonásobně více druhů zboží.

Naše zboží zasíláme do všech koutů naší země jako jsou města Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín, Jihlava, Pardubice, Plzeň i všech ostatních velkých i menších měst ale také i do všech obcí, vesnic a vesniček. 

Kromě obchodní činnosti zajišťujeme také některé služby:

  • Především přípravu a realizaci od malých zahradních ohňostrojů přes střední komponované ohňostroje s hudbou až po velké prestižní ohňostroje (viz. Ohňostroje)
  • Nově umožňujeme registrovaným zákazníkům sledování jejich objednávek v jakém stavu se právě nachází (viz vaše objednávka)

 

Těšíme se s Vámi na spolupráci.

S pozdravem
Ivo Bukáček - majitel firmy


TOPlist